Doprava PPL Parcel Smart celý únor ZDARMA na jakoukoli objednávku!
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Dopravu máte ZDARMA
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu

 

Doprava nad 1 200 Kč ZDARMA
Vlastnoručně vyráběné náramky z minerálů
Lapače snů z přírodních materiálů


  1. Úvod
  2. Blog

Blog

Nejnovější články

19.01.2023
Růženín patří k nejkrásnějším odrůdám křemene. Na první pohled zaujme především svým jemným až nadpozemským růžovým zbarvením, podle kterého získal i své jméno. Pozornost si zaslouží také jeho léčivé a magické vlastnosti. Dokáže totiž mnohem více, než „jen“ přinést lásku.
27.12.2022
Achát s charakteristickými různobarevnými vrstvičkami patří již od starověku mezi vůbec nejoblíbenější drahé kameny. A jeho půvab tkví i ve velké rozmanitosti. Existuje totiž v mnoha barevných odstínech, přičemž každé variantě achátu se připisují poněkud jiné schopnosti.
14.12.2022
Poutají svým zvláštní zelenkavým odstínem, jedinečnou strukturou povrchu, stejně jako neobvyklým původem, který zamotal hlavu mnoha odborníkům. Vltavíny jsou zkrátka po všech stránkách jedinečné a pozornost si rozhodně zaslouží.
29.11.2022
Tygří oko patří mezi velice oblíbené drahé kameny. Pro svůj atraktivní vzhled se využívá při výrobě půvabných šperků, ale připisují se mu rovněž magické a léčivé vlastnosti. Pojďme si představit, s čím vším si dokáže poradit.
10.11.2022
Obsidián, který je jedním z nejúžasnějších druhů sopečného skla, poutá pozornost lidí po dlouhá tisíciletí. Vyniká svým vzhledem, složením i vlastnostmi, a tak není divu, že se používá nejenom ve šperkařství, ale také v magii.
04.11.2022
Vánoce jsou časem klidu, radosti a nezapomenutelných okamžiků. Neodmyslitelně k nim patří také dárky, které mají za úkol potěšit naše blízké. Přemýšlíte, čím je letos příjemně překvapit? Inspirovat se můžete třeba následujícími tipy na dárky, které mají trvalou hodnotu.
26.10.2022
Ametyst patří mezi nejznámější a nejvyhledávanější odrůdy křemene. Nepřehlédnutelný je zejména pro svůj nádherný fialový odstín, a tak není vůbec divu, že je oblíbeným šperkařským kamenem. Dlouhou tradici má ale i v léčitelství, a dokonce magii.
26.09.2022
Ačkoliv Česká republika nevyniká svou rozlohou, může se pochlubit nesmírně zajímavou a bohatou geologickou historií. Na území naší vlasti se tak nachází nejenom významné geologické lokality světového významu, ale také celá řada nesmírně zajímavých nalezišť minerálů a dalších přírodnin.
06.08.2022
Šperky z minerálů a drahých kamenů jsou nedílnou součástí lidské historie. Od pradávna je jejich úkolem nejenom krášlit nositele, ale protože dokážou na člověka rovněž působit svou energií, mohou ho zároveň i pozitivně ovlivňovat. Pořiďte si některý z půvabných šperků a přesvědčte se sami.
26.07.2022
Křišťál je již tradičně jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších drahých kamenů. Na rozdíl od mnoha jiných drahokamů sice nehýří pestrými barvami, na druhou stranu však oplývá přirozenou krásou v té nejčistší podobě.
Článků na stránku 102030