AKCE: Ke každé objednávce nad 300 Kč /bez dopravy/, dárek v podobě křišťálu zdarma!
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu

 

Doprava nad 1 200 Kč ZDARMA
Vlastnoručně vyráběné náramky z minerálů
Lapače snů z přírodních materiálů


  1. Úvod
  2. Blog

Blog

Nejnovější články

26.09.2022
Ačkoliv Česká republika nevyniká svou rozlohou, může se pochlubit nesmírně zajímavou a bohatou geologickou historií. Na území naší vlasti se tak nachází nejenom významné geologické lokality světového významu, ale také celá řada nesmírně zajímavých nalezišť minerálů a dalších přírodnin.
06.08.2022
Šperky z minerálů a drahých kamenů jsou nedílnou součástí lidské historie. Od pradávna je jejich úkolem nejenom krášlit nositele, ale protože dokážou na člověka rovněž působit svou energií, mohou ho zároveň i pozitivně ovlivňovat. Pořiďte si některý z půvabných šperků a přesvědčte se sami.
26.07.2022
Křišťál je již tradičně jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších drahých kamenů. Na rozdíl od mnoha jiných drahokamů sice nehýří pestrými barvami, na druhou stranu však oplývá přirozenou krásou v té nejčistší podobě.
05.06.2022
Na první pohled připomíná poněkud zvláštní spirálovitě stočený kámen. Ve skutečnosti se však od hornin a minerálů odlišuje, a to především svým původem. Není divu, že pozornost poutá již od starověkých dob.
21.04.2022
Jantar je velice oblíbeným šperkařským kamenem. Na první pohled upoutá svou nádhernou medovou až zlatavou barvou. Dopustit na něj nedají zejména rodiče malých dětí. Účinně totiž dokáže ulevit od nepříjemné bolesti při prořezávání prvních zoubků. Ale léčivých vlastností má ještě mnohem více.
13.04.2022
Pozoruhodný šungit poutá stále větší pozornost vědců i široké veřejnosti. Vyniká nejenom svým stářím a vskutku neobvyklým složením, ale zejména širokým spektrem zajímavých vlastností. Použít ho lze například k eliminaci elektromagnetického záření nebo k pročištění vody. A umí toho dokonce ještě víc.
17.03.2022
Jednotlivým znamením zvěrokruhu dal osud do vínku odlišné osobnostní rysy, povahové vlastnosti, schopnosti a nadání. A protože je charakteristika každého znamení úzce provázaná nejenom s postavením nebeských těles, ale rovněž s přírodními živly, působí na ně i drahé kameny a polodrahokamy.
Článků na stránku 102030