Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu ZDARMA

 

Doprava nad 1 200 Kč ZDARMA
Vlastnoručně vyráběné náramky z minerálů
Lapače snů z přírodních materiálů


Shiva lingham

Šiva Lingam/Shiva Lingham Velikost jednotlivých kousků je cca 2 cm, cena je za jeden kus. Kámen ochrany a podporyTento kámen pochází z Indie, od řeky... celý popis
Dostupnost
ihned 2 ks
40 Kč
33 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:LE7
Kompletní specifikace

Šiva Lingam/Shiva Lingham

Velikost jednotlivých kousků je cca 2 cm, cena je za jeden kus.

Kámen ochrany a podpory
Tento kámen pochází z Indie, od řeky Narmado, která je přítokem Gangy. Kameny se sbírají z říčního koryta během období sucha.  Charakteristická je protáhlá forma a střídání barevných ploch. Chemickým složením jde o jaspis s nečistotami, tedy o zkamenělé říční bahno .  Shiva Lingam je u Indů "kámen energie kundalíní". Probouzí a aktivuje hlavní energetické centra (čakry) od kořenové až po korunní, a protože v sobě spojuje mužskou i ženskou energii a vytváří z nich harmonickou jednotu, používá se často k potlačení přebytku mužské (jangové) energie. Ti, kdo cvičí jógu či meditují, tento kámen používají často na to, aby dosáhly Sidhe, zvláštní formu síly a touhy. Ženská část energie Shiva Lingálastimuluje mužskou část energie k tvoření.
Ve Feng Shui se používá Šiva Lingam pro orientaci energie - například jej můžete pověsit nad schody, které jsou naproti dveřím, aby energie neunikala nahoru do prostoru. Nebo ho můžete umístit v domě na takové místo, ze kterého jeho energie bude proudit do všech koutů a bude vytvářet ochranné, příjemné a podpůrné prostředí.
Šiva Linhgam je výborným kamenem pro lidi, kteří měli krušné dětství. Pomáhá jim zpracovat vzpomínky a vyhojit rány a pocity, že nebyly dostatečně milovaní (hlavně ze strany matky). Pomáhá jim zaplnit toto prázdno pocitem ochrany a podpory. Celkově harmonizuje a vyrovnává.

Zboží zařazeno v kategoriích