Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu ZDARMA

 

Doprava nad 1 200 Kč ZDARMA
Vlastnoručně vyráběné náramky z minerálů
Lapače snů z přírodních materiálů


  1. Úvod
  2. Šperky z minerálů
  3. Náramky
  4. Minerály
  5. Hematit a býčí oko náramek - 0,8 cm kuličky

Hematit a býčí oko náramek - 0,8 cm kuličky

Hand made výrobek. Náramek je navlečen na elastanové silné niti, čímž je náramek univerzální velikosti od cca 18 - 21 cm.   Hematit léčí oběhové probl... celý popis
Dostupnost
ihned 1 ks
150 Kč
124 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:024
Kompletní specifikace

Hand made výrobek.

Náramek je navlečen na elastanové silné niti, čímž je náramek univerzální velikosti od cca 18 - 21 cm.

 

Hematit léčí oběhové problémy (například Reynaudovu chorobu) a nemoci krve, například anemii. Podporuje činnost ledvin při čištění krve a současně pomáhá regenerovat jejich tkáň. Podněcuje ukládání železa a tvorbu krvinek. Léčí křeče v nohou, zahání úzkost a nespavost. Pomáhá rovnat záda a příznivě působí při zlomeninách. Lze jej používat i jako elixír při horečkách.

UMÍSTĚNÍ:Pro snazší manipulaci přiložit na horní konec páteře. K léčbě či utišení bolesti jej lze přidržet na jiném libovolném místě, nebo jej na ně položit. Hematit by se neměl aplikovat při zánětu a není dobré jej používat delší dobu.

Charakteristika býčího oka: Býčí oko je to kamenem vitální energie. V centru třetího oka posiluje sebedůvěru, paměť a koncentraci. Jeho místo je však zejména na čakře základu, kde uvolňuje svalová napětí a křeče. Aktivuje pohybové ústrojí, mírní záněty nervů a jejich průvodní bolesti. Používá se v amuletech aby nositeli dodalo odvahu a nezranitelnost. Pomáhá ženám obnovit přirozený rytmus ženského menstruačního cyklu, mužům zvyšuje potenci. Je vhodný pro léčbu po chirurgických zákrocích. Ulevuje při psychosomatických a depresivních potížích. Je to kámen ochrany před útoky a nehodami doma i při cestování, hlavně ve vlacích a pozdně nočních autobusech. Také pomáhá při jízdách na dlouhou vzdálenost. Býčí oko přináší do domova jak peníze, tak štěstí.

Zboží zařazeno v kategoriích