AKCE: Ke každé objednávce nad 300 Kč / bez dopravy /, dárek v podobě křišťálu zdarma!
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu ZDARMA

 

Doprava nad 1 200 Kč ZDARMA
Vlastnoručně vyráběné náramky z minerálů
Lapače snů z přírodních materiálů


  1. Úvod
  2. Amonit a fosílie
  3. Orthoceras deska - Maroko, moc pěkná

Orthoceras deska - Maroko, moc pěkná

  • Novinka
  • Akce
  • TOP produkt

2,38 kg VELKÝ AMONIT

Krásný sbírkový kousek - deska orthocerasu s amonitem - je tam velký amonit. Je to opravdu obří kus. Naleziště - Maroko. velikost - 29 x 18 cm, váha -... celý popis
Dostupnost
ihned 1 ks
Běžná cena
950 Kč
890 Kč
736 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:2OR
Kompletní specifikace

Krásný sbírkový kousek - deska orthocerasu s amonitem - je tam velký amonit. Je to opravdu obří kus.

Naleziště - Maroko. velikost - 29 x 18 cm, váha - 2,38 kg

Z minulosti po budoucnost - Orthoceras.

V prvohorách, což je více jak před 500 milióny lety, žil v tehdejších mořích Orthoceras (v překladu rovný roh). Byl to zajímavý živočich a předchůdce dnešních chobotniček. Tyto Orthocerasové mohli plout i chodit po mořském dně. Mohli dosahovat až 6 metrů a jejich fosilní pozůstatky skořápek nacházíme, zj. ve vápenci, ještě dnes.
 
Othoceras je totiž díky svému stáří symbolem dlouhověkosti. Představuje vývoj, věčnost a čas. Je proto skvělým kamínkem pro navazování kontaktu s minulým životem
Je skvělým ochranným kamenem, takže se ani nemusíte bát o své tělo, když se druhým vydáte cestovat. Jeho podstata provází cestovatele i myšlení na cestách na nehmotných a astrálních úrovních.
Šamani tyto kameni používali mj. pro zesílení energie a prodloužení života. Pro ochranné účely šamana i příbytků. Takže pokud si do pokoje postavíte Orthoceras, bude mít podobný ochranný účinek jako například Šungit. Bude vás chránit před nočními můrami i choutky démonů.
Dále budou v pokoji umístěný vytvářet harmonii a klid. Ve spojení s tichem nebo vonnou tyčinkou vytváří tedy perfektní místo pro zahájení meditace i pro nováčky, kteří neudrží soustředěnost.
Říká se také, že nošením Orthocerasu na krku, přináší v práci (škole apod.) úspěch a stabilitu.
 
Co se týče léčivých účinků, je tento kámen vhodný pro ženy, budoucí matky. Ačkoliv je kamínek z minulosti a otevírá brány k životům minulým, stará se také o životy budoucí. Chrání plod v matčině lůně a dává těhotenství pohodlný průběh. Tlumí bolest i při dámských obtížích a samotný porod se snaží zlehčit.
Zboží zařazeno v kategoriích