Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu ZDARMA

 

Doprava nad 1 200 Kč ZDARMA
Vlastnoručně vyráběné náramky z minerálů
Lapače snů z přírodních materiálů


  1. Úvod
  2. NOVINKY
  3. Sugilit / Luvulit, sbírkový přírodní

Sugilit / Luvulit, sbírkový přírodní

  • Novinka
  • Akce

193 g - AKCE

Sugilit - tento sbírkový kus minerálu váží 193 gramů. Je to krásný výběrový kus v jeho přírodní podobě, bez opracování. Rozměry: 9 x 8 x 1,8 cm Nalezi... celý popis
Dostupnost
ihned 1 ks
Běžná cena
1 820 Kč
1 680 Kč
1 388 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:NOV24
Kompletní specifikace

Sugilit - tento sbírkový kus minerálu váží 193 gramů. Je to krásný výběrový kus v jeho přírodní podobě, bez opracování.

Rozměry: 9 x 8 x 1,8 cm

Naleziště: Jižní Afrika

Sugilit je jedním z hlavních kamenů lásky, který přivádí na Zemi energii fialového záření. Zosobňuje duchovní lásku a moudrost. Otevírá všechny čakry přívalu lásky a současně je uvádí do vzájemné rovnováhy. Umožňuje spojení s duchovním vědomím a vyvolává schopnost dálkového pozorování.

Sugilit vás naučí, jak žít v souladu s vlastní pravdou. Současně připomíná duši, jaký byl smysl její poslední inkarnace. Provází ji na cestě do minulých životů nebo do stavu mezi životy kde lze nalézt důvody současné nerovnováhy. Tento kámen dokáže najít odpovědi na velké otázky života jako „proč jsem tady?", „odkud přicházím?", „kdo jsem?" a „co všechno ještě musím pochopit?". Je užitečným společníkem na duchovních poutích všeho druhu. Tento krystal zasvěcený lásce chrání před všemi šoky, traumaty a zklamáními. Dokáže rovněž ulevit od duchovního napětí. Pomáhá citlivým lidem, aby se adaptovali na pozemské vibrace, aniž by se museli „ušpinit" nebo propadnout malomyslnosti. Dokáže vnést světlo a lásku i do té nejtemnější situace.

Sugilit, napomáhající odpuštění a potlačující nepřátelství, je velice užitečný kámen pro práci ve skupině, jelikož odstraňuje problémy, k nimž mezi lidmi dochází, a současně podporuje rozvoj láskyplné komunikace.

Zboží zařazeno v kategoriích