Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA

 

Doprava nad 1 200 Kč ZDARMA
Vlastnoručně vyráběné náramky z minerálů
Lapače snů z přírodních materiálů


  1. Úvod
  2. Minerály od A do Z
  3. Achát
  4. Achát větévkový - úžasný velký kus - 131 g

Achát větévkový - úžasný velký kus - 131 g

Achát větévkový, kupujete přesně tento kus. Váha tohoto kusu je 131 g. Rozměry: 7 x 6,5 x 1,5 cm  Větévkový achát je známý coby kámen hojnosti. Vnáší ... celý popis
Dostupnost
ihned 1 ks
195 Kč
161 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:943
Kompletní specifikace

Achát větévkový, kupujete přesně tento kus.

Váha tohoto kusu je 131 g.

Rozměry: 7 x 6,5 x 1,5 cm

 Větévkový achát je známý coby kámen hojnosti. Vnáší dostatek a hojnost do všech oblastí lidského života včetně podnikání a zemědělství. Tento achát vytváří klidné a mírumilovné prostředí, posiluje schopnost naplno vychutnávat si každý okamžik. Prohloubí vaše spojení se zemí. Větévkový achát pracuje jen zvolna a potřebuje jistý čas, aby se mohl naplno projevit a přinést očekávané výsledky.

V duševní rovině vám pomůže udržet soustředěnost i ve chvílích, kdy na vás působí zmatky a hádky. Pomáhá uchovávat stabilitu. Propůjčí vám vytrvalost společně se schopností nahlížet na problémy jako na výzvy, které je nutné překonat. Na duchovní úrovni připomíná větévkový achát, abyste i v průběhu celoživotního růstu zůstali spojeni s vlastními kořeny. Na nejjemnější úrovni dokáže větévkový achát léčit nerovnováhu způsobenou poruchami vyváženosti čaker. V těle tento krystal rezonuje s oblastmi, jako je krevní řečiště a nervy. Uzdravuje nervový systém a choroby jako neuralgie či migréna. Kámen působí příznivě rovněž na poruchy kosterní soustavy a uvádí kostru do souladu s hmotnou realitou. Větévkový achát potlačuje degeneraci vlásečnic a stimuluje oběhový systém. Pokud je přiložen na poraněné nebo bolestivé místo, přináší úlevu od bolesti. Jedná se o užitečný kámen pro léčbu rostlin stejně jako samotné Země. Stabilizuje víry vznikající v energetickém poli Země a dokáže překonávat geopatogenní zóny společně s „zemskými liniemi".

Umístění: Noste jej na potřebném místě nebo ho na ně přikládejte. Pro dosažení maximálního účinku je třeba jej nosit dlouho. Kámen lze zastrčit i do květináče.

Zboží zařazeno v kategoriích